Salón Piva v Starej tržnici - septemBeer edition

Pridané: 11.9.2018 21:48:18 Počet zobrazení: 805

11 September 2018

V dňoch 19. až 21. septembra Vás pozývame na Salón Piva v Starej tržnici - septemBeer edition

Salón Piva v Starej tržnici - septemBeer edition

Bratislavská Stará tržnica sa v dňoch 19. až 21. septembra opäť zmení na Salón Piva. Takmer deväťdesiat pivovarov zo Slovenska, Čiech, ale i iných krajín sa stretne na ďalšom ročníku podujatia ochutnávky tradične vareného piva.

Salón Piva je jedinečný ochutnávkový Craft Beer Festival zameraný na prezentáciu malých pivovarov formou ochutnávok a predaja piva.
Počas festivalu sa predstavia malé pivovary s viac ako 400 rôznych pív.

Ako sa stalo už dobrým zvykom, každý pivovar bude mať na Salóne Piva minimálne jednu premiéru svojho nového piva. Na jarnom Salóne Piva bolo predstavených spolu vyše 100 druhov takýchto pív.

Partnerom podujatia je aj Asociácia malých nezávislých pivovarov Slovenska (AMNPS), ktorej členovia sú okrem samotnej asociácie združení aj v hnutí PIVOBRANA založenom na obranu nezávislého slovenského piva Na výstave sa preto predstavia pivá aj od jej členov. Predsedu AMNPS Ľubomíra Vanča spolupráca teší: "Asociácia malých nezávislých pivovarov Slovenska stála pri zrode Salónu Piva. Festival je zameraný na podporu menších remeselných pivovarov, čo plne korešponduje s našim cieľom podporovať výrobu poctivých slovenských pív. Som rád, že aj tento rok je zastúpených toľko pivovarov, čím sa zachovala pivná rôznorodosť. Stačí prísť na jedno miesto v Bratislave a degustovať."

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie