Salón Piva v Starej tržnici

Pridané: 9.4.2019 10:14:51 Počet zobrazení: 220

09 Apríl 2019

V dňoch 24. a 26. apríla Vás pozývame na Salón Piva v Starej tržnici

Salón Piva v Starej tržnici

Bratislavská Stará tržnica v dňoch 24. až 26. apríla opäť zmení na Salón Piva. Takmer osemdesiat pivovarov zo Slovenska, Čiech, ale aj iných krajín sa môžu zúčastniť na ďalšom ročníku podujatia ochutnávky tradične vareného piva.

Salón Piva je jedinečným ochutnávačom Craft Beer Festival zameraný na prezentáciu malých pivovarov formou ochutnávok a predaja piva. Na Salóne Piva sa malé pivovary predstavia s viac ako 400 rôznych pív.

Partnerom podujatia je aj Asociácia malých nezávislých pivovarov Slovenska (AMNPS), ktorej členovia sú okrem samotnej asociácie združení aj v hnutí PIVOBRANA založenom na obranu nezávislého slovenského piva. Na výstave sa preto predstavia pivá aj od jej členov. Predsedu AMNPS Ľubomíra Vanča spolupráca teší: "Asociácia malých nezávislých pivovarov Slovenska stála pri zrode Salónu Piva. Festival je zameraný na podporu menších remeselných pivovarov, čo plne korešponduje s našim cieľom podporovať výrobu poctivých slovenských pív. Som rád, že aj tento rok je zastúpených toľko pivovarov, čím sa zachovala pivná rôznorodosť. Stačí prísť na jedno miesto v Bratislave a degustovať."

Prihlásenie