Populárny Salón Piva septemBEER edition prinesie viacero noviniek

Pridané: 18.9.2017 09:09:15 Počet zobrazení: 1216

18 September 2017

Degustačná výstava remeselných pivovarov Salón Piva sa teší narastajúcej popularite a každým svojim ročníkom láme rekordy návštevnosti. Návštevníci bratislavskej Starej tržnice budú môcť od 20. do 22. septembra ochutnať aj také pivá, ktoré na akcii doposiaľ ešte nikdy neboli. Každý pivovar bude mať v ponuke minimálne jedno pivo, ktoré ste na Slovensku ešte nemali možnosť ochutnať. Pivá sú buď varené špeciálne pri príležitosti Salónu Piva, alebo budú mať na Salóne Piva absolútnu premiéru. Máte sa na čo tešiť.

Populárny Salón Piva septemBEER edition prinesie viacero noviniek

Na Salón Piva septemBEER edition sa registrovalo viac ako 60 malých pivovarov, ktoré odprezentujú vyše 200 rôznych pív a iných nápojov. Návštevníci podujatia budú mať opäť postarané aj o svoje žalúdky, keďže pred tržnicou bude prebiehať festival jedla Street Food Park a vnútri budú prezentované nakladané syry a pagáčiky, ideálne k pivku.
Salón Piva bude opäť výnimočný aj svojim sprievodným programom. Tentokrát to bude Za pivom s BUBO do Škandinávie. V stredu, štvrtok aj v piatok, dvojhodinové bloky premietaní škandinavistov z BUBO o tých najkrajších miestach severnej Európy. Island elfov, Nórsko trollov, Švédsko kapely ABBA, Andersenove Dánsko. Gejzíry, fjordy, stredoveký Štokholm, liberálna Kodaň. Načapujte si kvalitné pivko, sadnite si k nám a zasnívajte sa do krás severu. Vstup je v rámci Salónu piva v Starej tržnici v Bratislave.
Ako každý rok, aj teraz je hlavným partnerom podujatia Asociácia malých nezávislých pivovarov Slovenska (AMNPS), ktorej členovia sú okrem samotnej asociácie združení aj v hnutí PIVOBRANA založenom na obranu nezávislého slovenského piva (www.pivobrana.sk). Momentálne má AMNPS už 23 členov a slovenských malých pivovarov je zhruba trikrát toľko. Hájiť farby asociácie budú Banskobystrický pivovar Urpiner, rožňavský Kaltenecker, pivovar Karpat,  Holíčsky pivovar Wywar, trnavský pivovar Sessler, košický Hostinec, Jama Craft Brewery, piešťanský pivovar ŽiWell, minipivovar Richtár Jakub, pivovar Zámčan a Simeon. Chýbať nebudú ani populárne cidre, či obľúbená pivná marmeláda Beermalade. Predseda AMNPS Ľubomír Vančo má akciu v obľube: „Salón Piva podporujeme už od jeho začiatku. Som rád, že každým ročníkom v ňom pribudne nejaká novinka. Som zvedavý na nové pivá, bude toho na ochutnávanie naozaj dosť."
Denný vstup na Salón Piva stojí 5 €, pre pivných fajnšmekrov je pripravené výhodné vstupné na dva (8 €) alebo hneď tri dni (10 €). Tieto viacdenné vstupenky sa dajú kúpiť iba v predpredaji cez sieť Ticketportal. K dispozícii budú tradične aj žetóny v hodnote 0,50 €, ktoré budú zameniteľné v stánkoch pivovarov za pivo a za jedlo. Presný zoznam pivovarov a katalóg pív sa bude dať stiahnuť do smartfónov priamo z webovej stránky. Salón Piva je otvorený od 15.00 do 23.00 hod. Návštevníci, ktorí sa budú chcieť pohodlne a bezpečne odviezť domov, budú môcť využiť bezplatnú jazdu elektromobilom so šoférom, vďaka up! city a Volkswagen Slovakia.
Viac informácií nájdete na www.salonpiva.beer

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie