PIVOBRANA BeerFest už klope na dvere

Pridané: 14.11.2016 17:29:30 Počet zobrazení: 1047

14 November 2016

Tretí ročník festivalu výlučne malých slovenských nezávislých pivovarov PIVOBRANA Beer Fest nájde svoje miesto v bratislavskej Starej tržnici v sobotu večer 10. decembra. Tešiť sa môžu všetci milovníci poctivého remeselného piva z dielne pivovarov združených v Asociácii malých nezávislých pivovarov Slovenska, ale aj ďalších slovenských pivovarníkov. Pre všetkých milovníkov špeciálov je pripravené unikátne prekvapenie, ktoré budú môcť prvýkrát ochutnať iba počas festu.

Aj keď zima nie je vyslovene obdobím hromadného pitia piva, fajnšmekri a milovníci poctivého zlatého moku sa určite potešia, že budú môcť pod jednou strechou degustovať pivné stálice remeselných pivovarov, ako aj ich predvianočné novinky. Po prvý raz v histórii budú môcť ochutnať výnimočný špeciál typu APA, ktorý spoločne v novembri navarilo 11 sládkov z hnutia PIVOBRANA. Toto hnutie vzniklo na obranu slovenského nezávislého piva a momentálne združuje 19 malých pivovarov. Podporiť ho však môže každý sympatizant lahodného piva, komu nie je ľahostajný jeho osud. Rovnako bude môcť vyplniť prihlášku aj priamo na feste a zapojiť sa tak do žrebovania o tekuté pivné ceny. Súťažné kvízy zo znalostí slovenského piva budú taktiež súčasťou podujatia.

Kto: Členovia PIVOBRANY, ale i nečlenské výhradne slovenské malé remeselné pivovary

Kde: Stará tržnica, Námestie SNP, Bratislava

Kedy: sobota, 10. december 2016

Otvorené: 18.00 - 22.00 hod.

Vstupné: 3 €, sklený pohár a zoznam pivovarov a pív v cene

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie